KONST / Litografier / Färglitografi 16185211
nr 1618 5211
Elis Ryberg
(1919-1985), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 114/360, på promenad, 46x54 cm, yttermått inklusive ram: 65x72 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 6 maj 2024
kl 19:55:36
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
Elis Ryberg
Läs mer om Elis Ryberg